Medewerkers Organisatieadvies

Hier vind je de medewerkers van Organisatieadvies en hun e-mailadres. Voor telefoonnummers verwijzen we je naar de rijksadresgids te vinden op het Rijksportaal. 

Overzicht

Opdrachtgever

Contactpersoon

Achtervang

SPOC

DGDOO rijksbrede opdrachten

Ria Gelderblom

Frans Boersma

Ria Gelderblom

AZ

Willem Koevoets

Ilse Wortelboer

Mariette Klein

BZ

Patricia Keijzer

Elly Glas

Frans Boersma

BZK kerndepartement

Ilse Wortelboer

Frans Boersma

Ria Gelderblom

BZK SSO’s

Frans Boersma

Ilse Wortelboer

Ria Gelderblom

BZK RVB

Ayse Üslu

Frans Boersma

Ria Gelderblom

BZK 2

Willem Koevoets

Ria Gelderblom

Ria Gelderblom

ICTU

Frans Boersma

Ilse Wortelboer

Ria Gelderblom

LNV

Piet Cnossen

Regina Mansab-Koning

Mieke Green

LNV/Staatsbosbeheer

Karin Spaansen

Ria Gelderblom

Mieke Green

EZK

Regina-Mansab-Koning

Piet Cnossen

Mieke Green

Financiën

Luuk Hendriks

Piet Cnossen

Caroline Wiemer

FIN/Belastingdienst

Ayse Üslu

Ande Stokman

Caroline Wiemer

FIN/Douane

Ande Stokman

Ayse Üslu

Caroline Wiemer

 I&W (excl. RWS)

Elly Glas

Daniël Doodkorte

Hennie Vis

 I&W/ RWS

Elly Glas

Daniël Doodkorte

Mariette Klein

 OCW (excl. DUO)

Els Ramak

Reijer Mahieu

Willem van Eck

 OCW/DUO

Els Ramak

Ande Stokman

Willem van Eck

 SZW

Daniël Doodkorte

Reijer Mahieu

Jan Robert Zeelenberg

 J&V (excl. DJI, IND, OM en Rechtspraak)

Karin Spaansen

Renate van Gils

Fredeleen Galjart/Ilse van Roekel

J&V/Rechtspraak/Raad voor de Rechtspraak

Karin Spaansen

Ria Gelderblom

Fredeleen Galjart

 J&V/DJI

Renate van Gils

Karin Spaansen

Fred Steinweg

 J&V/IND

Renate van Gils

Karin Spaansen

Ilse van Roekel

 J&V/OM

Ayse Üslu

Elly Glas

Fredeleen Galjart

 VWS

Reijer Mahieu

Regina Mansab-Koning

Fred Steinweg

 HCvS:

 - Eerste Kamer

Willem Koevoets

Ilse Wortelboer

Margo Scholtes

 - Tweede Kamer

Willem Koevoets

Ilse Wortelboer

Margo Scholtes

 - Nationale Ombudsman

Willem Koevoets

Ilse Wortelboer

Margo Scholtes

 - Raad van State

Willem Koevoets

Ilse Wortelboer

Margo Scholtes

 - Algemene Rekenkamer

Ilse Wortelboer

Willem Koevoets

Margo Scholtes

 - Hoge Raad

Ria Gelderblom (tijdelijk)

Karin Spaansen

Fredeleen Galjart

 - Defensie

Ria Gelderblom

vacant

Katja Arts

 - Dienst Koninklijk Huis

Elly Glas

Ria Gelderblom

Fred Steinweg

 - Kabinet van de Koning

Ria Gelderblom

Willem Koevoets

Fred Steinweg

 - Kanselarij der Nederlandse Orden

Frans Boersma

Ria Gelderblom

Margo Scholtes

 Nationale Politie

Ria Gelderblom

n.v.t.

Fred Steinweg

Contactgegevens externe medewerkers

Contactgegevens
Becht, Rianne rianne.becht@rijksoverheid.nl
Kleef, Yukkie van  Yukkie.Kleef@rijksoverheid.nl
Verschuren, Hans  hans.verschuren@rijksoverheid.nl
Schie, Laurens van laurens.schie@rijksoverheid.nl
Raissouni, Chifae  Chifae.Raissouni@rijksoverheid.nl
Linden, Bas van der  Bas.Linden@rijksoverheid.nl

Buurma, Luuk

luuk.buurma@rijksoverheid.nl

Harry Kuijpers

Harry.Kuijpers@rijksoverheid.nl